Szkoła Branżowa I Stopnia im Stanisława Staszica

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Sprzedawca

Gmina: Świątniki Górne Powiat: Powiat krakowski

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

Bruchnalskiego, 35, 32-040, Świątniki Górne

telefon: 122705040

email: zs.swiatniki@gmail.com

strona: www.zs-swiatniki.pl

secemin net, gimnazjum 11 bielsko, emisja gamma, przedszkole budynek, przedszkole nr 1 sanok, symbol chemiczny węgla, zsp1krotoszyn, giebułtów szkoła, oblicz według wzoru 4/3x, szkoły w poskwitowie, połącz zdania z odpowiednimi ilustracjami, rysunek bryły, przekształć wypowiedzi bohaterów opowiadania o januszu korczaku według wzoru, przedszkole nr 1 nysa, dni wolne w szkole 2021/22, łasin, technikum nr 5 jastrzębie zdrój 11 listopada, liczby zapisane w systemie rzymskim zapisz w systemie dziesiątkowym, sp 1 w rybniku
yyyyy

Możesz również cieszyć się: