Szkoła Branżowa I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Krawiec

Gmina: Trzcianka Powiat: Powiat czarnkowsko-trzcianecki

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Sikorskiego, 36, 64-980, Trzcianka

telefon: 672163287

email: sekretariat@zsp.trzcianka.com.pl

strona: zsp.trzcianka.com.pl

wolontariat na świadectwie 2019, przedszkole osiecznica, kozioróg bukowiec, rownanie clapeyron, zs ołpiny, mt jednostka, uczeń niepromowany ocena opisowa, wartościowości pierwiastków pdf, montaż słowno muzyczny na boże narodzenie scenariusz, napisz opowiadanie o spotkaniu jacka soplicy z ebenezerem, sprawdzian z biologii klasa 5 dział 3 puls życia, szkola jazdy gdynia, zapisz podane wielkości nie używając przecinka, funkcje jadra komorkowego, ocena opisowa klasa 3, najwybitniejsi polscy malarze, zsm gda, przedszkole lenartowicza, żak legionowo, wybierz imieslowy przyslowkowe sposrod
yyyyy

Możesz również cieszyć się: