Szkoła Branżowa I Stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Złotoryja Powiat: Powiat złotoryjski

Województwo: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Adres:

Wojska Polskiego, 50, 59-500, Złotoryja

telefon: 768783647

email: zszzlotoryja@op.pl

strona: zszzlotoryja.pl

widmo emisyjne, scenariusze zajęć korekcyjno kompensacyjnych w szkole podstawowej, program zajęć dydaktyczno wyrównawczych w nauczaniu zintegrowanym, sp46 wrocław, teb edukacja gdynia, zespół szkół nr 2 wieluń, przywileje dziecka z adhd, potegi zadania, przedszkole tąpkowice, wsb piła, o szkole pg3, zsp nr 1 opoczno, liceum ogólnokształcące nr 2 malbork, ćwiczenia na czytanie ze zrozumieniem, u boba, przymiotnik, wydział pedagogiki umcs, psp nr 6, szkola podstawowa w rzeplinie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: