Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. M.Konopnickiej w Otwocku Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia Nr 3 dla uczniów z niepeł.intelektualną oraz dla uczniów z niepeł.sprzężonymi w Otwocku

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

Gmina: Otwock Powiat: Powiat otwocki

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Majowa, 17/19, 05-402, Otwock

telefon: 227793241

email: kontakt_soswotwock@o2.pl

strona:

szkoła uścimów, dzień chłopaka 2021 przedszkole, matematyka zadania klasa 6, uzupełnij zdania podanymi czasownikami we właściwej formie, nauczanie indywidualne w czasie pandemii, wzory osobowe w średniowieczu, oblicz pole wielokąta potrzebne wymiary odczytaj z rysunku, 3lo grudziadz, sp 1 tczew e dziennik, szkola plewiska, podaj przykłady gór w polsce które powstały w trakcie kaledońskich, gdzie wyrzucić smieci, zapisz w postaci iloczynu oraz jako a, pojezierze kaszubskie mapa, szkoły w mariówce, liceum lektury, liceum nr 1 w toruniu, zespół szkół zawodowych wolsztyn, uniwersytet medyczny warszawa, zielona góra liceum
yyyyy

Możesz również cieszyć się: