Specjalna Branżowa Szkoła I Stopnia w Namysłowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Gmina: Namysłów Powiat: Powiat namysłowski

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

Staszica, 8, 46-100, Namysłów

telefon: 774100522

email: zss.spec@vernet.pl

strona:

występowanie pingwinów, drukowanka pl, bushidō, zespół aparaty, narządy zmysłów sprawdzian klasa 7 pdf, utlenianie substancji pokarmowych nazywamy fermentacją, kujawiak łazy, imię i nazwisko przywódcy niemiec po przejęciu władzy przez nazistów, zsp 1 wągrowiec kierunki, alan raszyn, liceum 6 poznań, orlat lwowskich, lo w nowym dworze mazowieckim, sp1 nml, sp133, kartka na wielkanoc 2022, wierszyk o zdrowiu, długa warszawa, zsz-gk, długosza, zajęcia wyrównawcze w przedszkolu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: