Samorządowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Sokółce

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Sokółka Powiat: Powiat sokólski

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Mickiewicza, 2a, 16-100, Sokółka

telefon: 857112817

email: ssmsokolka@gmail.com

strona:

słowa hymnu niemieckiego, gimnazjum nr 4 w glogowie, kiełczów szkoła, 2 lo malbork, sp6 wrocław, tatrzanski gosciniec lesnica, tolerancja i przejawy ksenofobii genially, mickiewicza gdańsk, kalkulator pierwiastkowy, sprawdzian historia klasa 5 pierwsze cywilizacje nowa era, niepokojące zachowania 5 latka, sp wołowice, excel zadania szkoła podstawowa, wypadek pod jarosławiem, szkoła podstawowa nr 23 im. górniczego stanu w rybniku, gim 21 katowice, sp 74 poznań, edu com pl, szkoła podstawowa nr 3 pasłęk, przedszkole 48 lublin
yyyyy

Możesz również cieszyć się: