Publiczna Szkoła Policealna Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Raciążu

Szkoła policealna

Zawód: Technik turystyki wiejskiej

Gmina: Raciąż Powiat: Powiat płoński

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Płocka, 28, 09-140, Raciąż

telefon: 236791071

email: pspraciaz@wp.pl

strona: storaciaz.republika.pl

projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela stażysty 2018, graniastosłup który ma 102 ściany ma, sp2ustron, sp nr 11 łódź, wierszyk na zakończenie przedszkola dla dzieci, budowa glowy konia, fryzjer łukaszewicza, wolne dni w szkole 2019, sp195, zs borne sulinowo, klasyfikacja czworokątów, szkoła stołpie, szkola podstawowa w wegrowie, układ równań 2x−3y=5−4x+6y=−10, szkola zbroslawice, szkoła podstawowa w nowym chechle, skutkiem rozbicia politycznego somalii stała się
yyyyy

Możesz również cieszyć się: