Publiczna Branżowa Szkoła I Stopnia Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Niemodlin Powiat: Powiat opolski

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

Opolska, 34, 49-100, Niemodlin

telefon: 774606222

email: zsniemodlin@wodip.opole.pl

strona: www.zsniemodlin.pl

pck sosnowiec, zespół szkół mechanicznych nr 1 bydgoszcz, gimnazjum 9 katowice, szkoła podstawowa nr 4 mława, gim 9 bdg, www.sp144.pl, klauzula informacyjna rodo po ukraińsku, cechy wiersza wolnego, co to znaczy epitet, bohaterki powstania warszawskiego, piosenka na 11 listopada dla dzieci, kosciol mariawitow, celibat kiedy wprowadzono, rośliny motylkowe i bakterie brodawkowe, kto był przeciwny miłości romea i julii, św szczepan patron, procedury egzaminu gimnazjalnego 2019
yyyyy

Możesz również cieszyć się: