Publiczna Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna im. Matki Teresy Potockiej dla niedostosowanych społecznie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Sprzedawca

Gmina: M. Wrocław Powiat: Powiat m. Wrocław

Województwo: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Adres:

pl. Grunwaldzki, 3b, 50-377, Wrocław

telefon: 713284537

email: mow-szlola.wroclaw@wp.pl

strona:

małgorzata lorentowicz młoda, parzno, na skrzydłach fantazji sprawdzian klasa 6 pdf, wiersz karnawał, mechatronika – czy warto, pentozany, jelenia góra ilość mieszkańców, pyza poznan, prezentacja adam mickiewicz, szkoła nr 2 świebodzice, doświadczenie z wodą, jednostki masy klasa 3 karty pracy, kwasy test pdf, system totalitarny cechy, zapisz w punktach w zeszycie zasady którymi zdaniem jana, sp lisie jamy, zabawa na powitanie w przedszkolu, nadwarciański gród, ludność ameryki notatka, glo gdańsk, przedszkole motylek
yyyyy

Możesz również cieszyć się: