Prywatna Szkoła Muzyczna II stopnia im. Józefa Turczyńskiego

Sześcioletnia szkoła muzyczna II stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: M. st. Warszawa Powiat: Powiat m. st. Warszawa

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Marco Polo, 1, 02-776, Urząd Pocztowy Warszawa 78

telefon: 606762572

email: turczynski@xo.pl

strona: www.turczynski.xo.pl

paczyna, szkola podstawowa nr 85, przedszkole krosno, sp nr 2 łódź, zsbi zory, szkoła podstawowa kamienica polska, pacyna 24, szkoła pakość, przyjście wiosny brzechwa, 3 lo elblag, gimnazjum nr 5 piotrkow, rodzaje źródeł informacji, szkoła podstawowa sióstr pijarek w rzeszowie, szkoła podstawowa gliwice, upweling, gimnazjum kamieniec ząbkowicki, kubusiowy przyjaciel natury, kłobuk nowa kaletka, wiersz o zimie dla dzieci, www portal librus pl
yyyyy

Możesz również cieszyć się: