Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie

Szkoła policealna plastyczna

Zawód: Animator kultury

Gmina: M. Krosno Powiat: Powiat m. Krosno

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Mirandoli Pika, 8, 38-400, Krosno

telefon: 134320544

email: psak@poczta.onet.pl

strona: studiumkrosno.pl

pręgowany i złocisty z psowatych, kielce staszica, gim 3 gno, protetyk studia, liceum nr 1, kim w przeszłości był pustelnik, metoda batii strauss literatura, przedszkole reksio solec kujawski, zespół szkół technicznych i placówek im st staszica, gimnazjum w drezdenku, wyspy galapagos skąd wzięła się nazwa tego archipelagu, psychologia ranking, iprzedszkole edu pl, konop, szkolymedyczne eu, zs 35 bydgoszcz, szkoła podstawowa w pacynie, katarzyna zubel siatkówka, gminny zespół szkół nr 2 wałbrzych, sp 4 grudziądz, glizda psia
yyyyy

Możesz również cieszyć się: