Policealna Szkoła Ekonomiczno – Administracyjno – Prawna

Szkoła policealna

Zawód: Technik administracji

Gmina: M. Łódź Powiat: Powiat m. Łódź

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

Czajkowskiego, 14, 92-511, Łódź – Widzew

telefon: 426727490

email: dyrekcja@piontek.edu.pl

strona: www.piontek.edu.pl

liceum ogólnokształcące tuchola, ssp nr 6 września, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wynalazki, wzruszający scenariusz na dzień babci i dziadka, kiwerska warszawa, malbork org, lo nr 1 zg, norwid nowe miasto lubawskie, czesława niemena, hawajska szkoła, warszawa konarskiego, mickiewicza 27 poznań, romuald traugutt i powstanie styczniowe klasa 4, do parku przywieziono 900 kg ziemi żeby zrobić trzy klomby, przedszkole nr 19 wodzisław, ranking liceów gdańsk 2019, jadwigi białystok, zsjanow, szkoła podstawowa 158
yyyyy

Możesz również cieszyć się: