Policealna Szkoła Administracji Żak w Opolu

Szkoła policealna

Zawód: Technik administracji

Gmina: M. Opole Powiat: Powiat m. Opole

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

Ozimska, 4/625, 45-058, Opole

telefon: 774412666

email: opole@zak.wsu.pl

strona: www.zak.edu.pl

diakon kto to, pan twardowski pokazany na palcach krzyżówka, wnioski do dalszej pracy koło matematyczne, stolarz ang, 33 prezydent usa, pomysły na gazetki klasowe, piekło katolicyzm, szkoła muzyczna rybnik, test opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa do druku, maczek.edu.pl, zs nr 2 pulawy, w jaki sposób chłopcom udało się zapalić cygaro, talia kart ile, sp warta, sp 5 dębica, technik eksploatacji portów i terminali czym sie zajmuje, zss sułkowice, milanówek fryzjer, hołowczak jordanów, technikum budowlane nr 1 kraków
yyyyy

Możesz również cieszyć się: