Policealna Szkoła Administracji Żak w Kołobrzegu

Szkoła policealna

Zawód: Technik administracji

Gmina: Kołobrzeg Powiat: Powiat kołobrzeski

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Armii Krajowej, 20c/14, 78-100, Kołobrzeg

telefon: 943520292

email: kolobrzeg@zak.edu.pl

strona:

szkoła podstawowa nr 2 w szczytnie, bezpieczeństwo wewnętrzne uw, vulcan radom, zso rybczewice, zs 4 mława, xlix lo, kółko plastyczne plan pracy, gimnazjum w jeruzalu, ewaluacja wewnętrzna dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej, brzóza gmina głowaczów, przedszkole św katarzyna, lo hoffmanowa, sp.lidzbark, przedszkole 205, komorów 05 806, opinia dziecka nadpobudliwego, lo lukow, zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w kaliszu, przedszkole lębork, warszawa marsz powstania warszawskiego
yyyyy

Możesz również cieszyć się: