Policealna Szkoła Administracji Akademia Sukcesu w Białymstoku

Szkoła policealna

Zawód: Technik usług kosmetycznych

Gmina: M. Białystok Powiat: Powiat m. Białystok

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Piękna, 5 lok 12, 15-282, BIAŁYSTOK

telefon: 605202333

email: biuro@as.edu.pl

strona: www.as.edu.pl

marcin daniec wiek, poradnia psychologiczno pedagogiczna kwidzyn, lo barbosa, poradnia wrzeciono, wojna w zatoce świń, sp8 świdnica, rzeka ural, wacław milke, w którym obwodzie płynie prąd o największym natężeniu, pielęgniarstwo pińczów, szkoła boguchwała, kadencja prezydenta szwajcarii, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, kubuś puchatek balonik, sanepid zamosc, zs nr 3 rypin, marcinkowice szkoła podstawowa, nila, zespół szkół w woli jachowej, kosciuchy bielsk
yyyyy

Możesz również cieszyć się: