Pienińska Szkoła Branżowa I stopnia im. ks. Franciszka Blachnickiego w Szczawnicy w Szczawnicy

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Kucharz

Gmina: Szczawnica Powiat: Powiat nowotarski

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

SZLACHTOWSKA, 75B, 34-460, SZCZAWNICA

telefon: 182621523

email: sekretariat@psb.szkolybranzowe.edu.pl

strona: www.psb.szkolybranzowe.edu.pl

wiosna na łące praca plastyczna, zs3 wadowice, zastąp każdy podmiot szeregowy jednym wyrazem, sp michowice, fryzjer jezyce, szkoła 129 kraków, anagra, www.w polityka.pl/tygodnikpolityka, szkoła podstawowa nr 5 grodzisk maz, olcha zielona, potocznie o pierwszoklasiście krzyżówka, technikum elektryczne gorzów, liceum dla dorosłych wałbrzych, kilińskiego warszawa, lo3 olsztyn, tranzystor do czego służy, gimnazjum na bema, lo2 radomsko, prowincja w hiszpanii, kwasy tłuszczowe wzory
yyyyy

Możesz również cieszyć się: