Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Pabianicach

Sześcioletnia szkoła muzyczna II stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Pabianice Powiat: Powiat pabianicki

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

Grobelna, 6, 95-200, Pabianice

telefon: 422118012

email: sekretariat@muzyczna.pabianice.pl

strona: muzyczna.pabianice.pl

szkoła podstawowa w uwielinach, sp 24 torun, wydział komunikacji jastrzębie zdrój, technikum w strzyżowie, wypadek koperniki, szkoła dęby szlacheckie, fryzjer glinianka, fundamentalizm katolicki, 17 do kwadratu, mały książę – test ze znajomości lektury nową era, pce ketrzyn, kaletka ośrodek wypoczynkowy, przedszkole świnoujście, ferromagnetyczny, zapis na świadectwie o wolontariacie, międzynarodowy konkurs pianistyczny imienia fryderyka chopina odbywa się co
yyyyy

Możesz również cieszyć się: