Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Krotoszynie

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Krotoszyn Powiat: Powiat krotoszyński

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Olimpijska, 10, 63-700, Krotoszyn

telefon: 627253441

email: poczta@psmkrotoszyn.pl

strona: psmkrotoszyn.pl

przykłady wpływu kultury śródziemnomorskiej na europejską, rogienice wielkie, zsz ehost, kryteria oceny recytacji, praca z uczniem zdolnym, metody aktywizujące przykłady ćwiczeń, technik technologii odzieży, technik ochrony środowiska praca, gimnazjum w sońsku, tematyka godzin wychowawczych klasa 8, profilingua poznań, hierarchiczna budowa organizmu człowieka, biblioteka pedagogiczna w pile, chłopcy z placu broni test wiedzy, prywatne przedszkole łódź, 14lo poznan, sołectwo jelna, jeden z nurtów protestantyzmu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: