Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Dębica Powiat: Powiat dębicki

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Kościuszki, 8, 39-200, Dębica

telefon: 146702080

email: szkola_muzyczna@o2.pl

strona: www.psmdebica.pl

przedszkole w kleszczowie, konkurs informatyczny dla szkoły podstawowej, kongres wiedeński sprawdzian, plan pracy zespołu języków obcych, zspbestwina, gimnazjum nr 26 łódź, metody wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, liceum im batorego w warszawie, związki chemiczne w żywieniu, scenariusz pasowania na ucznia, pochowani na wawelu, wczoraj i dziś klasa 6 podręcznik online, gimnazjum w borkowie kościelnym, przedszkole chatka puchatka grodzisk wlkp, gimnazjum pajęczno, prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej, e omikron kraków, puławska 14, mechanizm otwierania i zamykania aparatów szparkowych, 1 lo bochnia plan lekcji
yyyyy

Możesz również cieszyć się: