Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Szczebrzeszyn Powiat: Powiat zamojski

Województwo: WOJ. LUBELSKIE

Adres:

Zamojska, 70C, 22-460, Szczebrzeszyn

telefon: 845359761

email: psmszczeb@op.pl

strona: psmszczedbrzeszyn.lbl.pl

dojrzewanie to czas wielkich zmian nie tylko fizycznych, szkola jastkowice, powiat lubliniec, puchaczów gimnazjum, szkoła podstawowa nr 1 w podwilku, szkoła łekno, jak zdobyć punkty za wolontariat 2022, szkoła muzyczna warszawa dla dorosłych, zsnr3, zespoły nauczycielskie w szkole podstawowej 2017/2018, ułóż rebus do słowa pokora, sosw nr 1 kutno, liceum nowe miasto lubawskie, opinia o uczniu na wniosek rodzica, iii lo gniezno, geodeta gdynia
yyyyy

Możesz również cieszyć się: