Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im.Fryderyka Chopina w Brodnicy

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Brodnica Powiat: Powiat brodnicki

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Stanisława Wyspiańskiego, 11, 87-300, Brodnica

telefon: 564986066

email: psmbrodnica@wp.pl

strona: www.psmbrodnica.pl

gimnazjum 34 wrocław, wzór sumaryczny rybozy, korepetycje angielski toruń, wszystkie akcje małego sabotażu, czerniejewo.org, lektura mikołajek scenariusze lekcji nowa era, sporty ekstremalne przykłady, autonomiczny układ nerwowy składa się z, v lo koszalin, szkoła nr 2 w trzebnicy, święta olga z kijowa, ruch jednostajny wykres, smail.pwr.wroc.pl, grunwaldzka dzialdowo, szkoła nr 20 gorzów wlkp, rzeczpospolita obojga narodów notatka, szkoła lublin, ernest wiechert, zs spożywczych bydgoszcz
yyyyy

Możesz również cieszyć się: