Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia/6 im. Karola Szymanowskiego w Zamościu

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: M. Zamość Powiat: Powiat m. Zamość

Województwo: WOJ. LUBELSKIE

Adres:

Kościuszki, 5, 22-400, Zamość

telefon: 846392520

email: sekretariat@psmzam.nazwa.pl

strona: www.psmzam.pl

suma trzech liczb wynosi 710, www szkola piasty edu pl, szkoła sportowa gdynia, architektura mazurska, zso 6, szkoła podstawowa nr 12 starachowice, mnożenie i dzielenie w zakresie 30 karty pracy do druku, librus synergia pracownik szkoły, tylko jedna z podanych liczb jest wynikiem działania, liceum 3 konin, nowatorska szkoła podstawowa, technikum ekonomiczne gniezno, mdk rybnik, ile kątów ma oktagon, sp nr 3 ciechanów, szkoła podstawowa w rzeplinie, zespół szkolno przedszkolny w lisich jamach
yyyyy

Możesz również cieszyć się: