Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Tadeusza Szeligowskiego

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: M. Szczecin Powiat: Powiat m. Szczecin

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Wojska Polskiego, 115, 70-483, Szczecin

telefon: 914232655

email: pam@miasto.szczecin.pl

strona: www.psm.szczecin.pl

warszawa edu rekrutacja, szkoła podstawowa mandarynki, szkola podstawowa nr 5 w debicy, szkoła podstawowa zabrze, rozwiaz nierownosc 2×2 3x 5, przedszkole nr 3 bełchatów, pm3 stargard, sp83 wrocław, liceum nr 1 wrocław, skutki wiosny ludów na ziemiach polskich, srednia egzaminu ósmoklasisty 2021, gołębie domowe rasy, szkoła podstawowa nr 20 w gorzowie, szkoła podstawowa nr 10 tczew e dziennik, rutki plonsk, zsp2 opole, zespół szkół w szubinie, szkoła podstawowa nr 58
yyyyy

Możesz również cieszyć się: