Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Gostyń Powiat: Powiat gostyński

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Strzelecka, 28, 63-800, Gostyń

telefon: 655723321

email: sekretariat.psm@interia.eu

strona: www.szkolamuzyczna.gostyn.pl

rzemieślnicza szkoła lublin, inscenizacja na dzień mamy i taty dla 4 latków, wywiad z mona lisa, plakat niepodległosciowy 11 listopada plakat, 6 liceum bydgoszcz, kostkowce, zs krasnosielc, serapis, gimnazjum nr 5 legionowo, sp40lublin, szkola podstawowa nr 45 bytom, przychodnia barlickiego, gim 14 bb, tytuły szlacheckie, ranking podstawówek warszawa, srodki artystycznego wyrazu, przedszkole nr 7 świecie, gimnazjum giecz, ćwiczenia ortograficzne klasa 5 karty pracy
yyyyy

Możesz również cieszyć się: