Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Lublińcu

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Lubliniec Powiat: Powiat lubliniecki

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Pl. K. Mańki, 9, 42-700, Lubliniec

telefon: 343510313

email: psm_lubliniec@poczta.onet.pl

strona: www.psm-lubliniec.com.pl

kalkulator średniej ocen na koniec roku, sp 17 płock, fryzjer nowe miasto nad pilicą, siarczan 6 miedzi, ćwiczenia koncentracji uwagi i spostrzegawczości, egzamin matematyka odpowiedzi, sp 172 łódź, liceum żeromskiego jelenia góra, karolina wzięła do szkoły drugie śniadanie, entalipa, limanowski lo, sp 8 białystok, podzbiór właściwy, liceum katolickie w głownie, szkoła gracze, konspekt lekcji edukacja wczesnoszkolna, sp 2 żukowo, ckukutno
yyyyy

Możesz również cieszyć się: