Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Augustów Powiat: Powiat augustowski

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Wybickiego, 1, 16-300, Augustów

telefon: 876433600

email: psmuz@data.pl

strona: www.szkola-muzyczna.com.pl

szkoła podstawowa nr 2 w osieku, dąbrowskiego 1, zasady dobrego wychowania dla dzieci, klasę w której jest 25 uczniów podzielono na trzy grupy, zsp 1 krasnystaw, przedszkole sióstr, wymień główne rośliny uprawne oraz zwierzęta hodowlane występujące w kanadzie, układ pokarmowy pierścienic, szkola podstawowa nr 10 lubin, szkoła międzyborów, biurokratyzacja, technikum fryzjerskie saska, gim raba wyzna, sprawdzian z pp podatki i ubezpieczenia, szkoła niechorze, przedszkole pod topolą piastów, pasja koszalin, technikum ekonomiczne leszno, co to jest infrastruktura, ogrodowa technikum
yyyyy

Możesz również cieszyć się: