Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych

Sześcioletnia ogólnokształcąca szkoła sztuk pięknych

Zawód: Plastyk

Gmina: M. Częstochowa Powiat: Powiat m. Częstochowa

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Pułaskiego, 15, 42-200, Częstochowa

telefon: 343241228

email: plastyk@plsp.ids.czest.pl

strona: www.plsp.ids.czest.pl

technik diagnosta laboratoryjny szkoła, zastąp symbole właściwymi zwrotami lub wyrazami następnie zapisz teksty dialogów, zs stanin, wielka brytania symbole, zsp1busko, pozycja anatomiczna, media i opinia publiczna wos klasa 8, drzewo genealogiczne labdakidów, bahamy lub cyklady, gimnazjum w głogówku, lo w dt, geometria klasa 4 sprawdzian, seligów, ow merkury mrzeżyno, wzór kwasu octowego, ile trwają egzaminy gimnazjalne, zespół szkół w strażowie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: