OSM II st. cykl 6-letni

Ogólnokształcąca szkoła muzyczna II stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: M. Koszalin Powiat: Powiat m. Koszalin

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Fałata, 32, 75-434, Koszalin

telefon: 943478020

email: sekretariat@zpsm.pl

strona: www.zpsm.pl

opinia wychowawcy o uczniu do poradni psychologiczno pedagogicznej, uzupełnij zdania podanymi czasownikami we właściwej formie, szkoła podstawowa cieszyn, oko złożone, spwasosz, lo9 wrocław, przedszkole nr 22 kędzierzyn, protokół przekazania książek na makulaturę, szczecin komuny paryskiej, odblaskowa szkoła 2017, test zbrodnia i kara, wydział komunikacji kepno, apartamenty pod modrzewiem ustronie morskie, szkoła podstawowa trzcianka, sąd rejonowy w dąbrowie górniczej, kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca karty pracy, gospodarka przestrzenna uw, strzałkowski, przedszkole miejskie nr 14 lubin, wartościowość jodu, liceum bema warszawa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: