Niepubliczne Technikum Zawodowe w Chmielniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Technikum

Zawód: Technik mechanik

Gmina: Chmielnik Powiat: Powiat kielecki

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Mielczarskiego, 7, 26-020, Chmielnik

telefon: 413542707

email: chmielnik@zdz.kielce.pl

strona: www.zdz.kielce.pl

technikum mechaniczne nowy targ, antygona jako tragedia antyczna, uks 3 milanówek, madrowscy kołobrzeg, scenariusz pożegnanie klasy 8 przez klasę 7, jak oznaczamy środek krzywizny zwierciadła, gdynia gastronomia, przedszkole 148 warszawa, zs1 ostrow maz, słowa piosenki pierwszaczek, delta kalkulator, narysuj za pomocą ekierki trzy wysokości, sprawozdanie nauczyciela kontraktowego, statut szkoły branżowej, sp4brodnica, szkoła podstawowa nr 11 w płocku, największe rzeki na świecie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: