NIEPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH

Szkoła policealna

Zawód: Technik usług kosmetycznych

Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski Powiat: Powiat ostrowiecki

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

ul. Jana Kilińskiego, 49, 27-400, Ostrowiec Świętokrzyski

telefon: 412653883

email: ostrowiec@zdz.kielce.pl

strona: www.zdz.kielce.pl

przedszkole nr 9 żyrardów, lomonki, wyzsza szkola techniczna, pg2 pawlowice, korepetycje matematyka rzeszów, pożegnanie klasy 8 przez klasę 7 scenariusz na wesoło, legionów sosnowiec, kopernik warszawa liceum, sp 172 łódź, sobótki czarnolas 2017, szkoła podstawowa w pokrzywnicy, mochy, liceum zaoczne łódź, sp44 białystok, edu slaskie ponadpodstawowe, matka zenona ziembiewicza, egzamin ósmoklasisty terminy, zs nr 7 w gdyni, zielona góra studia, sp 62 bydgoszcz, zss leszno
yyyyy

Możesz również cieszyć się: