NIEPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH

Szkoła policealna

Zawód: Technik weterynarii

Gmina: Ostrowiec Świętokrzyski Powiat: Powiat ostrowiecki

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

ul. Jana Kilińskiego, 49, 27-400, Ostrowiec Świętokrzyski

telefon: 412653883

email: ostrowiec@zdz.kielce.pl

strona: www.zdz.kielce.pl

kiedy wyniki egzaminów, balistyczne pociski, mapa azji z państwami, ankieta pdf, marek kułakowski, koła i okręgi klasa 4 karta pracy, szkoła bożewo, legbad, sesja z plusem klasa 7 2017/2018, niegrzeczne pensjonarki obsada, przedszkole w żabnie, liceum zaoczne wrocław, gimnazjum adamówka, wielki skok definicja, szkoła podstawowa w pokoju, edukacja dla bezpieczeństwa co to za przedmiot
yyyyy

Możesz również cieszyć się: