Niepubliczna Branżowa Szkoła I stopnia we Włoszczowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Stolarz

Gmina: Włoszczowa Powiat: Powiat włoszczowski

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Młynarska, 56, 29-100, Włoszczowa

telefon: 413942884

email: wloszczowa@zdz.kielce.pl

strona: www.szkolywloszczowa.zdz.kielce.pl

hasło szarych szeregów dziś jutro pojutrze, lo nr 3 gdynia, szkoła miłkowice, co to jest autonomia galicyjska, rodo cv 2021, zespół szkolno przedszkolny nr 12 wrocław, co to jest rapan, co znaczy słowo denazyfikacja, mszana dolna, limanowski, małopolskie, podaj przykład kłótni między rówieśnikami z książki mikołajek, v międzynarodowy konkurs pianistyczny im. fryderyka chopina, ul kilińskiego warszawa, szkoła podstawowa nr 19 w kędzierzynie-koźlu, i lo w krakowie, nirvana pojęcie, narysuj jedno ze smutnych wydarzeń w twoim życiu, piaseczno pawia 7, mięso z emu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: