Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia w Kielcach

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: M. Kielce Powiat: Powiat m. Kielce

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Helenówek, 4, 25-661, Kielce

telefon: 413452832

email: sekretariat@szkoly-kielce.pl

strona: www.szkoly-kielce.pl

calineczka stargard, pożegnanie klas 3 gimnazjum przemówienie, szkoła podstawowa 77 kraków, miedzierza, gdzie urodził się leonardo da vinci, procent po angielsku, elegia co to, sp.miaczyn, ryki mechanik, dziennik elektroniczny mętów, brodziszewo, test przygody tomka sawyera profesor, uzupełnij notatkę właściwymi przykładami, zdz nowe miasto nad pilicą, do napisania tego utworu zainspirował, narzędzie górnika, pwr, astrolabiusz, wierszyk na dzień babci dla 2 latka
yyyyy

Możesz również cieszyć się: