Niepubliczna Branżowa Szkoła I Stopnia im. Jana Szatowskiego w Janowcu Wlkp.

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Cukiernik

Gmina: Janowiec Wielkopolski Powiat: Powiat żniński

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

3 Maja, 30, 88-430, Janowiec Wielkopolski

telefon: 523023046

email: szkola@zsnjanowiec.pl

strona: www.zsnjanowiec.pl

technikum gostyń, ul niedziałkowskiego, zawiszy czarnego wrocław, kodowanie liter, testy gimnazjalne 2016 polski, żak tomaszów mazowiecki, przedszkole w zielonkach, o szkole pg3, dopasuj poniższe zawody do wypowiedzi z zadania pierwszego, karta samooceny nauczyciela 2020, gimnazjum złotokłos, szkoła nr 2 w wyszkowie, gimnazjum tluszcz, przedszkole 160 poznań, szkoła zawodowa gdańsk, przedszkole publiczne chybie, narysuj słupek rtęci o wysokości zgodnej z podpisem, żegluga przybrzeżna, szkoła 12 gniezno, czynności samoobsługowe przykłady
yyyyy

Możesz również cieszyć się: