Medyczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji „Pro Civitas” w Kielcach

Szkoła policealna

Zawód: Technik masażysta

Gmina: M. Kielce Powiat: Powiat m. Kielce

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

Ignacego Paderewskiego, 9/4, 25-017, Kielce

telefon: 412406426

email: kielce@procivitas.edu.pl

strona: http://procivitas.edu.pl/

przedszkole nr 3 lubsko, mieszko i dzieci, pwr kierunki, szkoła podstawowa nr 1 w kolnie, studia fizjoterapia warszawa, szkoła w jasienicy rosielnej, co symbolizuja kółka olimpijskie, szkoła podstawowa nr 90 poznań, wewnątrzszkolny system oceniania, zespół szkół w krzywczy, borys jelcyn pogrzeb, liceum gryfino, metal z grupy potasowców, krzysztof majchrzak aktor, marynarska 2/6, sprawdzian z niemieckiego klasa 7, kazda z bryl przedstawionych ponizej ulozono z jednakowych
yyyyy

Możesz również cieszyć się: