Jednoroczna Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych Żak

Szkoła policealna

Zawód: Inny (Dekorator Wnętrz)

Gmina: M. Katowice Powiat: Powiat m. Katowice

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

3 Maja, 33/1, 40-097, Katowice

telefon: 327818423

email: katowice@zak.edu.pl

strona: katowice.zak.edu.pl

gimnazjum nr 1 mińsk maz, jeremy brytyjski aktor, przedszkole chełmża, absolwenci wosl dęblin, gramatura żywieniowa w przedszkolu 2020, olimpiada promocji zdrowego stylu życia 2019, procenty przelicznik, samochód marki chevrolet produkowany w latach 1957-1958, szkoła policealna kielce, zsp białobrzegi, logo politechniki łódzkiej, technikum gastronomiczne poznań, chłopcy brali udział w rozgrywkach piłkarskich, kandyty, starożytna grecja sprawdzian liceum odpowiedzi, żagiel warszawa, zespół szkół salezjańskich w krakowie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: