Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 2 Architektoniczno Budowlane w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 42

Technikum

Zawód: Technik architektury krajobrazu

Gmina: M. Sosnowiec Powiat: Powiat m. Sosnowiec

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Braci Mieroszewskich, 42, 41-200, Sosnowiec

telefon:

email:

strona:

kraków technikum, szkoła szaniec, test kontrolny z matematyki pisało 150 uczniów oceny bardzo dobre, szkoła podstawowa nr 22 w rzeszowie, szkola podstawowa nr 3 w leborku, zespół szkół nr 2 w lubinie, liceum katolickie, zgoda na wyjazd na wycieczkę, sp raczyce, cortland edukacja, szkoła podstawowa nr 2 miasteczko śląskie, żłobki, opis żbika, w którym obwodzie płynie prąd o największym natężeniu, praktyki zawodowe koronawirus, patrycja musialik, wprowadzenie do matematyki pojęcia podstawowe sprawdzian pdf, plastyka 7 klasa, pska, zsg1 kęty
yyyyy

Możesz również cieszyć się: