Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w Pleszewie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Pleszew Powiat: Powiat pleszewski

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Osiedlowa, 1, 63-300, Pleszew

telefon: 627427877

email: sekretariat@zps.pleszew.pl

strona: ww.zps.pleszew.pl

z ilu metrów wykonuje się rzut karny w piłce ręcznej, urządzenia kontrolno pomiarowe, glinki 146 bydgoszcz, dubois gdańsk, przedszkole słomniki, szkola podstawowa w mostach, sp zabrzeg, zsog, typ prymitywnych osiadłych zwierząt morskich, europocentryzm, lo żywiec, uzupełnij schemat dotyczący władzy w rosji po obaleniu caratu, przedzimie, prosymfonika, pzs nr 2 w kościerzynie, szkola podstawowa nr 9 radom, jak poprawić dykcję, zsp 2 inowrocław, zamaluj kolorem czerwonym 20 z narysowanych poniżej 25 kółek, sp 38 bytom, wiersz życzenia na dzień mamy i taty
yyyyy

Możesz również cieszyć się: