Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia nr 19 im. Stefana Batorego

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Blacharz

Gmina: M. Gdańsk Powiat: Powiat m. Gdańsk

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

Stefana Batorego, 26, 80-251, Gdańsk

telefon: 583412363

email: sekretariat@zssbatorego.eu

strona: www.zssbatorego.eu

nagroda oskara, kolczasty gryzoń z pustyni i stepów afryki i azji, szczuczyn testy, szkoła podstawowa stare oborzyska, artes liberales co to, operon.pl, kriegsmarine to nazwa lotnictwa wojskowego iii rzeszy, gmina osiek 87 340, szkola podstawowa stara wies, ciechanów matura, raciszyn, danuta tczewska, zapisz w oknach informacje dotyczące przystosowania się roślin do życia w strefie sawanny, chemia nowa era, zsk szczecin, marcinkowice zachodniopomorskie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: