Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Kołobrzeg Powiat: Powiat kołobrzeski

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Piastowska, 5, 78-100, Kołobrzeg

telefon: 943523936

email: zs2@kolobrzeg.powiat.pl

strona: zs2kolobrzeg.pl

gimnazjum ostrobramska, chatka malolatka, pogoda ćwiklice, szkoła podstawowa 44 wrocław, fryzjer zwycięzców, skórcz, staszic waw, szkola podstawowa w dolsku, kalkulator walca, szkoła podstawowa w sokołowie młp, elementarz odkrywców klasa 2 muzyka pdf, zabawy dydaktyczne dla 6 latków, zabawa w tęczę, co to jest opera, ckziu gdańsk, zewnętrzna skalna powłoka ziemi, cechy romansu rycerskiego, domysły na temat barabasza interpretacja, szkoła podstawowa nr 209
yyyyy

Możesz również cieszyć się: