Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Kucharz

Gmina: M. Konin Powiat: Powiat m. Konin

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Kaliska, 19, 62-500, Konin

telefon: 632429161

email: sekretariat@sosw.konin.pl

strona: www.sosw.konin.pl

zsz pinczów, sto pociech bydgoszcz, fabryka fantazji, szkoły benedykta, reprezentacja polski 2010 skład, cku przemysl, mięsożerne i agresywne zwierzę krzyżówka, na czym polega rola układu krwionośnego w procesie uwalniania energii, www.urszulanki.rybnik.pl, szkoła w nietążkowie, i lo konin, kwas propenowy, liceum im adama mickiewicza w lubaniu, sp 55 łódź, wyższa szkoła gospodarki, riepin malarz rosyjski, ii lo legnica, pewne afrykanskie zaby odbieraja dzwieki o czestotliwosci 20 hz, zajazd lesny siewierz
yyyyy

Możesz również cieszyć się: