Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Murarz-tynkarz

Gmina: M. Świętochłowice Powiat: Powiat m. Świętochłowice

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Szkolna, 13, 41-600, Świętochłowice

telefon: 322452794

email: zesp-ss4@oswiata.org.pl

strona: www.zssswietochlowice.superszkolna.pl

sp 2 piastow, gegra pl, pol ang, półwysep salentyński, sp3 darlowo, przedmiotowy system oceniania 2019, szkoła podstawowa nr 2 nakło, jaś kupował haczyki w sklepie wędkarskim, zsb w chełmie, co to jest dramat romantyczny, wst zabrze, paczkomaty jak korzystać, lo im limanowskiego, pomoc psychologiczno pedagogiczna 2019/2020 dokumenty, modrzewiowa katowice, matura poprawkowa wyniki 2021, rodzina wyrazów pies, 3 gimnazjum gliwice, iv liceum kalisz, lo włoszczowa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: