Branżowa Szkoła I stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego ZDZ w Łodzi z/s w Zduńskiej Woli

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Tapicer

Gmina: Zduńska Wola Powiat: Powiat zduńskowolski

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

Komisji Edukacji Narodowej, 3/5, 98-220, Zduńska Wola

telefon: 438247418

email: szkola@zdz-zdwola.pl

strona: www.zdz-zdwola.pl

szkoła w woli wierzbowskiej, drażniew, gim somonino, nauka o mięczakach, bajkowy dom jabłonna, kamianna dom pszczelarza, szlachta zaściankowa, technikum lesne w lesku, zaznacz dwa czynniki które zwiększają liczebność populacji, borzestowo, przedszkole 87, rozpoznaj osiem państw zaznaczonych na mapie leżących w regionie, boćki, wierszyki jan brzechwa, zsp nr 2 włoszczowa, szkoła podstawowa nr 6 w kwidzynie, rzymski bóg handlu, szkoła podstawowa nr 2 ruda śląska
yyyyy

Możesz również cieszyć się: