Branżowa Szkoła I stopnia Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: M. Szczecin Powiat: Powiat m. Szczecin

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Plac Jana Kilińskiego, 3, 70-965, Szczecin

telefon: 914501703

email: szkola@wzdz.pl

strona: http://www.wzdz.pl

lo12 wroc, przedszkole zaczarowany zakątek, zasadnicza szkoła zawodowa rzemiosła i przedsiębiorczości, teksty do czytania ze zrozumieniem klasa 2, gimnazjum nr 1 rybnik, zsp3piła, sp 21 lublin, testy na karte rowerową do druku, podczas swobodnego spadania ciała, powiat nakielski, pomoc nauczyciela w przedszkolu wymagania, studium ekonomiczne, akademia nauczania malbork, ogólnopolski konkurs ekologiczny, cm = cp*d*1000 / m * 100, sp2, zespół szkół nr 1 w piasecznie, dziennik wirtualny sp nr 3 w łęczycy, bohaterowie powstania warszawskiego, szkoła muzyczna szczecinek
yyyyy

Możesz również cieszyć się: