Branżowa szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Piekarz

Gmina: Koronowo Powiat: Powiat bydgoski

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Dworcowa, 53, 86-010, Koronowo

telefon: 523822246

email: sekretariat@zsz-koronowo.pl

strona: zsz-koronowo.pl

odszukaj w podanych sentencjach imiesłowy przymiotnikowe i określ ich formę, technikum wojnicz, technikum nr 1 im. piastów śląskich, gimglowno, świąteczne życzenia dla nauczyciela, sosw żagań, tyniec mały kod pocztowy, szkoła grabiny, zapisz wyniki mnożenia liczby podanej w kółku, technikum 2 olsztyn, ladzin, psp 1 warka, matura 2018 matematyka zadania, umożliwia komórce poruszanie się, złoty umysł film online, omocznia funkcje, wydział elektroniki i technik informacyjnych, szkoła podstawowa w mszczonowie, opowieść wigilijna główni bohaterowie, plan rozwoju nauczyciela stażysty w przedszkolu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: