Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Gmina: Braniewo Powiat: Powiat braniewski

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Gdańska, 19, 14-500, Braniewo

telefon: 552432606

email: sekretariat.zszbraniewo@gmail.com

strona: zszbraniewo.pl

sp22 włocławek, sp 3 zamość, szkoła podstawowa w ludźmierzu, gorzów śląski, sprawdzian z geografii klasa 5 dział 1 do druku, lo 15 gdansk, mg 17, opis chmur pan tadeusz karta pracy, przyjrzyj sie prognozie pogody na trzy wiosenne dni, baza ocen polsl, zespół szkolno przedszkolny gierałtowice, pspjanow, był dowódcą legionów polskich we włoszech, stowarzyszenie ksiegowych szczecin, xxv lo kraków, zs nr 7 w gdyni, podanie o pracę pomoc nauczyciela w przedszkolu, kąt a jest ostry i sin a pierwiastek z 3 przez 2
yyyyy

Możesz również cieszyć się: