Branżowa Szkoła I stopnia w Szczyrzycu

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Jodłownik Powiat: Powiat limanowski

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

0, 84, 34-623, Szczyrzyc

telefon: 183320099

email: zsszczyrzyc1@wp.pl

strona: www.zsszczyrzyc.republika.pl

rodzaj zajęć w przedszkolu, zajęcia w przedszkolu, szkoła zemborzyce, jak nazywali się apostołowie, anatomia człowieka śledziona, co to praca u podstaw, uzupełnij zdania dotyczące położenia strefy tundry, podręczniki do klasy 1 szkoły podstawowej 2018, 4lo, działania pisemne karta pracy pdf, typ silnika spalinowego, perełka sanatorium spółdzielczości pracy 87-720 ciechocinek, szkoła żelków, szkoła nr 9 sieradz, (134340) pluton, tevizja, przedszkole nr 5, malarstwo realistyczne cechy, komedia romantyczna gatunek filmu, szkola podstawowa nr 58, demilitaryzacja co to
yyyyy

Możesz również cieszyć się: