Branżowa Szkoła I stopnia w Sierakowicach

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Operator urządzeń przemysłu szklarskiego

Gmina: Sierakowice Powiat: Powiat kartuski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

DWORCOWA, 3, 83-340, SIERAKOWICE

telefon: 586870037

email: zsz.sierakowice@gmail.com

strona: http://zsz.zspsierakowice.pl/

prawa pascala, magdalena kowalska pultusk, przedszkole w niegowonicach, szkola podstawowa nr 3 zdzieszowice, przedszkole nr 9 zielona góra, szkoła nr 2 wieruszów, szkoła podstawowa nr 9 w siedlcach, przedszkole króla maciusia komorniki, zajęcia wyrównawcze klasa 1 plan pracy, szkoła studzienice, szkoła podstawowa nr 1 w bratkowicach, sztormowa 7 gdańsk, uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w ramce, wyniki egzaminów zawodowych 2020 czerwiec, różowa skrzynka w szkole, podręcznik do angielskiego klasa 1 pdf, gimnazjum radzionkow, spkarlino, szkoła sto szczecin, centrum edukacji zabrze, zs1nt
yyyyy

Możesz również cieszyć się: