Branżowa Szkoła I stopnia w Sierakowicach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Elektryk

Gmina: Sierakowice Powiat: Powiat kartuski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

DWORCOWA, 3, 83-340, SIERAKOWICE

telefon: 586870037

email: zsz.sierakowice@gmail.com

strona: http://zsz.zspsierakowice.pl/

lektury obowiązkowe egzamin 2022, szkoła podstawowa nr 10 w lesznie, ul elsnera, olympus konkurs, ul zwierzyniecka warszawa, zasada litowa, zstio skoczów, równonoc wiosenna promienie słoneczne padają pionowo na, stopień realizacji podstawy programowej, stary człowiek i morze test pdf, liceum 42, ile mozna miec 4 na swiadectwo z paskiem, szkola w szydlowie, szkoła podstawowa nr 6 kędzierzyn koźle, szkoła podstawowa w głuchowie, rozpuszczony jak dziadowski bicz, sp czempiń, gimnazjum 2 rzeszów, rewalidacja karty pracy zdalne nauczanie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: