Branżowa szkoła I stopnia w Przysusze

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Lakiernik

Gmina: Przysucha Powiat: Powiat przysuski

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Warszawska, 28, 26-400, Przysucha

telefon: 486752463

email: zsz@przysucha.pl

strona: www.zsz.przysucha.pl

poznań sobieskiego, klasa srednia progi, jestes pragnieniem co w glowie siedzi, szkoła podstawowa nr 12 tomaszów mazowiecki, wymień państwa kolaborujące z iii rzeszą, szkoła w reptowie, ii lo rawicz, zespół szkół zawodowych, alfabet łacinski, konspekt zajęć bajki terapeutyczne, czestkowo, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 3 poznajemy świat organizmów, 148 warszawa, psp 5 nowa sól, progman, osiek szkoła, informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, wieszczowie polscy
yyyyy

Możesz również cieszyć się: